www.podbalkonem.pl

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Urządzenia chłodnicze

Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Oferowane przez firmę Romanek urządzenia chłodnicze to szeroki asortyment produktów wytwarzanych przez światowych liderów branży, co jest gwarantem wysokiej jakości wykonania.  Wśród sprzedawanych instalacji znaleźć można agregaty chłodnicze, chłodnice powietrza, drzwi chłodnicze, układy sterujące oraz komory chłodnicze i mroźnie.

Firma Romanek proponuje wykonanie wizji lokalnej przed zakupem urządzenia, celem dobrania właściwego modelu. Przeprowadzony z klientem wywiad pozwoli na wybranie najlepszej oferty adekwatnej do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. 

Montaż urządzeń chłodniczych na terenie Lublina może odbyć się w dowolnej rozmiarem chłodni i mroźni. Na zlecenie klienta firma dokonuje również regularnych przeglądów, aby utrzymać instalację w należytym stanie oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii.

Data dodania: 2017-08-27

Informacje:


Telefon: 602 538 795


Strona: https://romanek.pl/

NIP: 9461788195

Dodaj Własną Opine:


Dla mnie kluczowe w przypadku doboru urządzeń chłodniczych jest wybranie takich, które będą spełniały moje potrzeby. Najlepiej też, żeby sprzęt był wysokiej jakości, tak by ryzyko jego awarii sprowadzić do minimum.
Opublikowane przez: dornen Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Janowska 66a


Miejscowość: Lublin


Kod pocztowy: 20-509

FIRMY W OKOLICY:


Obsza

E-pilarz

Zamość

Uczelnia Państwowa Im.Szymona Szymonowica w Zamościu

Lublin

Biocent Sp. z o.o.