www.podbalkonem.pl

wyprawkowy

Butelka dla noworodka

wyprawkowy

Gdy nie jest możliwe karmienie dziecka piersią, konieczne jest wybranie dobrego mleka zastępczego. To jednak tylko jedna z ważnych kwestii. Istotny jest też wybór dobrej butelki dla noworodka. Nie trzeba przy tym wcale odwiedzać apteki, by znaleźć dobry produkt, posiadający wszystkie niezbędne atesty czy też móc liczyć na fachową poradę personelu. Pewność produktów równie dobrej jakości oraz na fachową poradę można liczyć także pod adresem wyprawkowy.pl.

Odwiedzając to miejsce, można również mieć gwarancję, iż oferuje ono tylko produkty najlepsze na rynku. Każda butelka dla noworodka znajdująca się w tym sklepie jest więc w pełni bezpieczna, szczegółowo przebadana i posiada wszystkie niezbędne atesty. Wybór tych produktów jest zatem dobry w każdym przypadku, nawet gdy jest się bardzo wyczulonym na punkcie bezpieczeństwa swojego dziecka.

Data dodania: 2018-03-11

Informacje:


Telefon: 512-667-800


Strona: https://wyprawkowy.pl

NIP: 7282458936

Dodaj Własną Opine:


Butelka dla noworodka oferowana na domenie wyprawkowy.pl jest jak zawsze z atestem i certyfikatem jakości przez co mam pewność, że kupuję dobra rzecz dla swojego dziecka.
Opublikowane przez: Kornel Mazurek Data: 2018-10-30 14:17:37 Ocena: 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Słoneczna 37


Miejscowość: Brzeziny


Kod pocztowy: 95-060

FIRMY W OKOLICY:


Łódź

Galter meble biurowe i metalowe s.c.

Bedlno

Agromika Michał Kiciński

Brzeziny

Solcraft Sp. z o. o.