www.podbalkonem.pl

Food Leader

Sprzedaż jaj w hurtowni Food Leader

Food Leader

Wielu mieszkańców miast nie ma wyboru i kupuje jaja w marketach albo od przypadkowych dostawców, ale nie zawsze mają pewność, skąd te jaja pochodzą. Dlatego, jeśli chce się mieć gwarancję, że jaja są świeże i smaczne, warto kupować je od sprawdzonych dostawców.

Jednym ze znanych i  cenionych dystrybutorów nabiału, który prowadzi sprzedaż jaj, jest firma Food Leader. Na foodleader.pl poznasz kompleksową ofertę firmy, wśród których są jaja od kur z tak zwanego:

  • szczęśliwego chowu – wolno biegających
  • chowu ściółkowego
  • chowu w klatkach.

Rekomendowany dystrybutor prowadzi głównie sprzedaż hurtową, ale specjalnie dla klientów indywidualnych ma w sprzedaży również opakowania detaliczne.

Zamawiając jaja u rekomendowanego dystrybutora, masz pewność, że są to jaja, spełniające wszystkie wymogi i posiadając niezbędne certyfikaty, firma gwarantuje też, że zamówione jaja dojadą do klienta nieuszkodzone i na czas.

Data dodania: 2018-02-13

Informacje:


Telefon: 601 097 055


Strona: http://foodleader.pl/

NIP: 786 163 06 28

Dodaj Własną Opine:


Przy zakupie jaj staram się zwracać na to skąd pochodzą i czy ich dostawca cieszy się renomą na naszym rynku. Daje mi to pewność, że nabiał będzie świeży i wysokiej jakości.
Opublikowane przez: oroure Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Wiosenna 6


Miejscowość: Brodowo


Kod pocztowy: 63-000

FIRMY W OKOLICY:


Komorniki

BHP-KOMPLEX

Poznań

Zdrowy Sen

Poznań

Biuro Detektywistyczne Sławomir Ast