www.podbalkonem.pl

Maxsote

Serwer prestashop

Maxsote

Profesjonalny serwer Prestashop doskonale sprawdza się w realizacji projektów dla sklepu internetowego. Można zweryfikować go i zamówić na stronie internetowej, widniejącej pod adresem: maxsote.pl. Firma MaxSote specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu stron www dla swoich klientów. Pracownicy tej firmy to profesjonaliści, którzy angażują się w swoją pracę i mają niezaprzeczalne umiejętności informatyczne i programistyczne.

Dzięki ich profesjonalizmowi można mieć pewność, że strona działać będzie bez zarzutu, jak również prezentować się będzie fachowo i estetycznie. Funkcjonalność witryny www jest istotna, jeśli chce się uzyskać zadowolenie odwiedzających ją osób - ma to szczególne znaczenie w odniesieniu do sklepu internetowego, który musi działać sprawnie i niezawodnie, jeśli ma przynosić zyski.

Data dodania: 2018-01-14

Informacje:


Telefon: 506 944 985


Strona: https://maxsote.pl

NIP: 6262923281

Dodaj Własną Opine:


Uważam, że Maxsote to dobry partner biznesowy w zakresie e-handlu. Realizowali dla mnie sklep internetowy i sprawili się na medal. Sklep śmiga, aż miło, a i na ilość klientów nie mogę narzekać. :)
Opublikowane przez: esheds Data: 2019-05-17 15:13:03 Ocena: 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: strzelców bytomskich 87B


Miejscowość: bytom


Kod pocztowy: 41-914

FIRMY W OKOLICY:


Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Częstochowa

P.H. BAU-TEC

Bielsko-Biała

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski