www.podbalkonem.pl

ODEKA SIMP FF

Uprawnienia spawacza cena

ODEKA SIMP FF

W zakładach spawalniczych obowiązują restrykcyjne reguły związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy. Dotyczy to również kwalifikacji, jakie muszą posiadać pracownicy. Dlatego ośrodek szkoleniowy ODEKA z Bydgoszczy oferuje kursy na uprawnienia spawacza w cenie, na którą może pozwolić sobie każde przedsiębiorstwo.

Kursy na uprawnienia przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę w doskonale wyposażonym pod względem technicznym Ośrodku Szkolenia Kadr SIMP (wygodne sale wykładowe, sprzęt audiowizualny itp.). W zdobyciu niezbędnej wiedzy teoretycznej i zdaniu egzaminu końcowego pomogą starannie przygotowane materiały dydaktyczne, w formie papierowej, jak u multimedialnej. 

Wszyscy uczestnicy kursów muszą być pełnoletni,mieć minimum podstawowe wykształcenie, a ich zdolność do pracy musi być poświadczona przez lekarza. 

Data dodania: 2017-12-11

Informacje:


Telefon:


Strona: https://www.odeka.pl/

NIP:

Dodaj Własną Opine:


ODEKA SIMP FF, to tu właśnie odbyłem kurs, który zakończył się egzaminem i otrzymaniem uprawnień spawacza. Kadra wysoce wykwalifikowana, a kurs prowadzony bardzo merytorycznie.
Opublikowane przez: Vendor Splendor Data: 2018-05-22 09:44:59 Ocena: 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Toruńska 286


Miejscowość: Bydgoszcz


Kod pocztowy: 85-030

FIRMY W OKOLICY:


Toruń

Iluzjonista Mariusz Czajka

Rozgarty

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Łysomice

Jash Technologie Sp. z o.o.