www.podbalkonem.pl

Klinika dla młodzieży Oaza

Jak pomóc dziecku z problemami w nauce

Klinika dla młodzieży Oaza

Każdy rodzic chciałby, aby jego dziecko osiągało najlepsze wyniki w nauce, ale niestety, nie każdemu dziecku jest to dane tak po prostu. Zwykle musi na to zapracować nie tylko dziecko, ale także rodzice. Dorośli powinni także mieć świadomość, że nie każde dziecko uczy się w taki sam sposób, gdyż są różne style uczenia się, a także różne zaburzenia, które warto poznać. Wielu rodziców wstydzi się poprosić o pomoc w rozpoznaniu tych trudności, robiąc dziecku tym samym krzywdę.

Osoby, które chcą się dowiedzieć, jak pomóc dziecku z problemami w nauce, mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia terapeutów z ośrodka ze strony terapiemlodziezy-oaza.pl. W porę udzielona dziecku pomoc może uchronić je od wielu zagrożeń, wśród których mogą między innymi być:

  • alkoholizm,
  • narkomania,
  • przyjmowanie dopalaczy,
  • depresja.

Bardzo częstym błędem popełnianym przez rodziców jest odrabianie lekcji za dziecko, tymczasem ono samo powinno radzić sobie z zadaniami, a rodzic powinien umiejętnie nim sterować, chwaląc nawet za najmniejszy postęp. W ten sposób buduje się u dziecka poczucie własnej wartości.

Data dodania: 2019-08-24

Informacje:


Telefon: 725 18 70 70


Strona: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/

NIP: 8883059058

Dodaj Własną Opine:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Ługowiska 1


Miejscowość: Choceń


Kod pocztowy: 87-850

FIRMY W OKOLICY:


Toruń

Iluzjonista Mariusz Czajka

Bydgoszcz

ODEKA SIMP FF

Rozgarty

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.