www.podbalkonem.pl

Coraz częściej tradycyjne wesela, odbywające się w salach w hotelach czy restauracjach, łączy się z częścią plenerową. W takim miejscu goście mogą w spokoju i na wolnym powietrzu odpocząć od zgiełku, głośnej muzyki, a także potencjalnego zaduchu. Często też w plenerze można liczyć na inne menu, w tym grillowe, a to zazwyczaj cieszy się dużą popularnością, także na weselach.

By jednak część plenerowa przyjęcia była w pełni udana, a także zapewniająca gościom odpowiedni komfort, warto wynająć jeszcze odpowiednie namioty eventowe. Chronią one zarówno przed wszelkimi opadami deszczu, jak i nadmiernym słońcem. Każdy weselnik więc, przesiadując pod takim namiotem, może w spokoju odpocząć i odetchnąć świeżym powietrzem, niezależnie od tego, jaka na zewnątrz panuje aura.

W Warszawie i okolicach zdecydowanie najlepszy wynajem namiotu na wesele oferuje firma Eventomat. To grono specjalistów, którzy wypożyczają, dowożą i montują namioty na miejscu imprezy. Oferują też dodatkowe akcesoria jak np. parkiety. Mogą również doradzić, które z posiadanych rozwiązań, będą najlepsze na konkretne przyjęcie.

Data dodania: 2019-09-29

Informacje:


Telefon: 22 400 16 23


Strona: https://eventomat.pl/

NIP:

Dodaj Własną Opine:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Kazimierzowska 25


Miejscowość: Warszawa


Kod pocztowy: 02-572

FIRMY W OKOLICY:


Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa

Komputronik Biznes

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz