www.podbalkonem.pl

Sen jest jednym z najważniejszych elementów życia każdego człowieka – regeneracja w komfortowych warunkach poprawia samopoczucie i bezpośrednio wpływa na zdrowie. Jak wiadomo, najmniejsze dzieci śpią często, a rolą rodziców jest czuwanie oraz zapewnianie odpowiednich warunków w tym jakże ważnym momencie.

Dlatego w ofercie polskiej marki WoodLook znajduje się między innymi kocyk bawełniany dla niemowlaka wykonany z naturalnej, wysokojakościowej tkaniny wyprodukowanej w Europie. Niepowtarzalne wzornictwo zachęca rodziców do sięgania po produkty, które już na pierwszy rzut oka wyróżniają się stylem i wykonaniem.

Kocyk dla najmłodszych musi być delikatny, aby nie podrażniać wrażliwej skóry. Z drugiej strony powinien zapewniać odpowiednią temperaturę w trakcie drzemki. Ciekawym dodatkiem stosowanym przez toruńską firmę są niewidoczne gołym okiem jony srebra, które wzbogacają bawełniane kocyki o właściwości antygrzybiczne oraz antybakteryjne, co jest szczególnie istotne z punktu widzenia ochrony zdrowia.

Data dodania: 2019-04-30

Informacje:


Telefon: +48 519 480 117


Strona: http://woodlook.com.pl

NIP:

Dodaj Własną Opine:


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Mazowiecka 52


Miejscowość: Toruń


Kod pocztowy: 87-100

FIRMY W OKOLICY:


Bydgoszcz

Pretty Clever

Bydgoszcz

Pretty Clever

Toruń

Iluzjonista Mariusz Czajka