www.podbalkonem.pl

GoldenDreams Paweł Sekuła

Obrączki ślubne z białego złota • GoldenDreams Paweł Sekuła

GoldenDreams Paweł Sekuła

Golden Dreams oferuje wyjątkową kolekcję biżuterii. Dzięki wysokiej jakości metalom szlachetnym, z których powstaje biżuteria, i nietuzinkowym wzorom, firma może pochwalić się zaufaniem wielu klientów. Szczególne miejsce w ofercie firmy zajmują obrączki ślubne. Projekty Golden Dreams to bogaty wybór stylów, wzorów, kolorów.

Wśród oferowanych w kolekcji modeli znaleźć można m.in. obrączki ślubne z białego złota. To doskonały wybór dla osób, które preferują mniej tradycyjną kolorystykę biżuterii ślubnej, lecz nadal pragną zachować klasyczny styl. Golden Dreams proponuje różnego rodzaju zdobienia obrączek: satynowanie, matowanie, karbowanie lub polerowanie. W kolekcji obrączek z białego złota znajdują się również wzory dla osób lubiących bogatsze zdobnictwo: modele z kamieniami szlachetnymi. By poznać wyjątkową ofertę Golden Dreams, wystarczy wejść na stronę goldendreams.pl.

Data dodania: 2017-10-01

Informacje:


Telefon: 801 066 448


Strona: https://goldendreams.pl/

NIP: 6922338271

Dodaj Własną Opine:


Bardzo podobają mi się obrączki ślubne, które wykonane są z białego złota. Planuję ślub i myślę, że coś wybiorę w ofercie GoldenDreams.
Opublikowane przez: tonomofil Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Jana Pawła II 86B


Miejscowość: Lubin


Kod pocztowy: 59-300

FIRMY W OKOLICY:


Katowice

Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Katowice

Smaczna Paczka

Mogilany

Kabiny dla tłumaczy