www.podbalkonem.pl

Korner Spółka z o.o.

Korner Spółka z o.o. | Zawiasy meblowe blum

Korner Spółka z o.o.

Często użytkowanie szuflad sprawia, że rolki czy też kulki szybko się zużywają. Jeśli meble nadal są w dobrym stanie, wystarczy, że zakupisz np. nowe prowadnice rolkowe do szuflad, a naprawa nie będzie Cię drogo kosztować. Na korner.pl znajdziesz wiele różnych akcesoriów meblowych uznanych producentów. W ofercie hurtowni znajdziesz zawiasy meblowe Blum, szuflady Star czy też stylowe uchwyty Domino. Skompletujesz tam wszystkie produkty, które są niezbędne do poprawy wyglądu Twojego domu czy biura.

Poza tym, wybierając szuflady Star, masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru. Możesz kupić szuflady zarówno niskie, jak i wysokie, a także nowoczesne szuflady wewnętrzne ze szklanymi bokami. Są lekkie a ich montaż jest tak samo łatwy jak innych szuflad. Nie wymagają specjalistycznych umiejętności i są porządnie wykonane.

Data dodania: 2017-09-24

Informacje:


Telefon:


Strona: https://www.korner.pl/

NIP: 772-19-66-570

Dodaj Własną Opine:


Czasami meble w domach są już nadgryzione zębem czasu :) dlatego, by nie wydawać pieniędzy na nowe zawsze można podreperować je samemu. Zawiasy często się wyłamują po paru latach, dlatego ja jak muszę je wymienić to korzystam z zawiasów meblowych firmy Blum i sprawa jest załatwiona.
Opublikowane przez: Maciej Kubiak Data: 2018-08-28 07:33:14 Ocena: 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Kochanowskiego 2C


Miejscowość: Strzałków


Kod pocztowy: 97-500

FIRMY W OKOLICY:


Ksawerów

Hurtownia-Kesi

Ksawerów

Butik-Kesi

Łódź

Galter meble biurowe i metalowe s.c.