www.podbalkonem.pl

Bakpol s.c.

http://bakpol.pl/97-zestawy-szatniowe

Bakpol s.c.

Wielkopolski producent mebli metalowych BAKPOL od wielu lat zajmuje się produkcją różnego typu mebli dla szkół, zakładów pracy i innych instytucji. Wśród nich znajdują się także doskonałej jakości trwałe i estetyczne zestawy szatniowe, które można obejrzeć na stronie http://bakpol.pl/97-zestawy-szatniowe.

Każdy pracownik bez względu na rodzaj wykonywanej pracy ma prawo do miejsca, w którym będzie mógł bez przeszkód pozostawić swoje rzeczy osobiste, a także w spokoju zjeść posiłek. Gwarantują mu to zestawy szatniowy z ławkami, które na podanej stronie można zakupić w różnych konfiguracjach i kolorach. Takie zestawy charakteryzujące się ergonomią i funkcjonalnością i doskonale sprawdzą się nie tylko w szatniach pracowniczych, ale także szkolnych, w klubach fitness czy w innych budynkach użyteczności publicznej. Mają one stabilną i uniwersalną konstrukcję wykonaną z wysokiej jakości stali, a kolor zależy wyłącznie od inwencji nabywcy. W zestawach znajdują się na ogół szafki na ubrania, a także mniejsze skrytki, do których można schować drobniejsze rzeczy, dokumenty i śniadanie.

Data dodania: 2018-10-22

Informacje:


Telefon: 570 113 089


Strona: https://bakpol.pl/

NIP: 777 294 81 74

Dodaj Własną Opine:


Zestawy szatniowe oferowane przez firmę Bakpol są bardzo dobrze przemyślane i pasujące do praktycznie każdego przedsiębiorstwa.
Opublikowane przez: Jacek Zając Data: 2019-01-24 11:11:48 Ocena: 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Metalowa 2


Miejscowość: Murowana Goślina


Kod pocztowy: 62-095

FIRMY W OKOLICY:


Tarnowo Podgórne

Noti Sp. z o.o.

Komorniki

BHP-KOMPLEX

Poznań

Zdrowy Sen