www.podbalkonem.pl

Wielu właścicieli domów sądzi, że wystarczy wymienić okna, aby zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie, tymczasem jedną z najważniejszych rzeczy jest właściwa izolacja poddasza, przez które może uciec aż do 35 procent ciepła. Najefektywniejszą metodą, gwarantującą niezwykłą szczelność, dźwiękochłonność i ochronę środowiska naturalnego jest ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. W Poznaniu metodę tę stosuje zakład usługowy ze strony izo-stratton.pl, który wykonuje ocieplenie szybko, rzetelnie i tanio.

Pianka PUR powstaje z połączenia  w odpowiednich proporcjach poliolu, który jest żywicą i utwardzacza. Nie ma obawy, że proporcje zostaną niewłaściwie dobrane, gdyż pracę tę wykonuje komputer urządzenia natryskowego Wintermann 350. Dzięki metodzie natryskowej izolacja będzie idealnie szczena, bez żadnych mostków cieplnych, a co za tym idzie bezpieczna, gdyż nie będą się w niej rozwijać pleśnie czy grzyby wpływające ujemnie na stan zdrowia mieszkańców domu.

Data dodania: 2018-03-31

Informacje:


Telefon: 661802861


Strona: http://izo-stratton.pl/

NIP: 7773284888

Dodaj Własną Opine:


Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową u mnie w Poznaniu została wykonana przez zespół profesjonalistów z Izo Stratton. Świetna robota.
Opublikowane przez: GargulecX Data: 2018-06-12 10:20:33 Ocena: 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Św. Mikołaja 180


Miejscowość: Radzewo


Kod pocztowy: 62-035

FIRMY W OKOLICY:


Tarnowo Podgórne

Noti Sp. z o.o.

Komorniki

BHP-KOMPLEX

Poznań

Zdrowy Sen