www.podbalkonem.pl

Curulis

Wieloletnia prognoza finansowa

Curulis

Każdy urząd czy jednostka terytorialna musi pamiętać o tym, by przygotowywać prognozy finansowe, które będą odpowiedzialne za to, jak wygląda przyszły budżet. Czy będą straty, czy zyski?  A może można pozwolić sobie na kolejne inwestycje, które znacząco poprawią sytuację, która obecnie panuje? Właśnie do tego potrzebna jest wieloletnia prognoza finansowa, która przedstawi całą sytuację, która ma miejsce.

Żeby taką prognozę wykonać, potrzeba wielu prac. Na szczęście urzędnicy nie muszą już więcej wykonywać jej sami, bo mogą teraz skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców, którzy się tym zajmują. Na stronie curulis.pl znajdują się szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób można zająć się przygotowaniem tej ważnej formalności. Każdy urzędnik doceni taką możliwość, dzięki której nie będzie musiał wykonywać tej pracy sam.

Data dodania: 2017-09-08

Informacje:


Telefon: 616262641


Strona: https://www.curulis.pl/

NIP: 7831691499

Dodaj Własną Opine:


Wieloletnimi prognozami finansowymi zainteresowałam się niedawno z konieczności bardziej niż z własnej woli. Na szczęście firma Curulis okazała się być bardzo profesjonalna i pomogła mi przejść przez to zagadnienie bez szwanku.
Opublikowane przez: Sonia W Data: 2018-07-12 11:29:14 Ocena: 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Wiosny Ludów 2


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 61-831

FIRMY W OKOLICY:


Tarnowo Podgórne

Noti Sp. z o.o.

Komorniki

BHP-KOMPLEX

Poznań

Zdrowy Sen