www.podbalkonem.pl

Pretty Clever

Sukienki bankietowe | Pretty Clever

Pretty Clever

Aby dobrze dobrać sukienkę na bankiet, nie wystarczy odpowiednio zasobny portfel i wizyta w pierwszym sklepie z konfekcją damską, który nam wpadnie w oko. Zasadą, którą powinniśmy się kierować, jest po pierwsze umiar danej kreacji, po drugie – zasada dostosowania sukienki do typu budowy ciała i urody kobiety, która będzie ją nosić. Lepszą inwestycją jest zwykle bardziej klasyczny fason – taka sukienka będzie nam służyć dużo dłużej, gdyż klasyka jest zawsze modna.

Sprzedawca, oferujący sukienki bankietowe, będzie mógł liczyć na zainteresowanie klientek, o ile zachowa rozsądny stosunek jakości do ceny. Poszukując dla siebie lub koleżanki sukienki na bankiet, nie wolno pominąć strony internetowej prettyclever.pl. Jest to znakomicie zaopatrzony sklep online, który może pochwalić się rosnącą grupą zadowolonych i powracających klientek.

Data dodania: 2017-08-27

Informacje:


Telefon: +48 530 332 330


Strona: https://prettyclever.pl/

NIP:

Dodaj Własną Opine:


Małżonka długo szukała sukienki bankietowej, by na bal uz okazji 20-lecia naszego przedsiębiorstwa wyglądać znakomicie, ale znalazła jedną właśnie na prettyclever.pl, która zaparła jej dech w piersiach i zamierza ją kupić.
Opublikowane przez: Maurycy Michalski Data: 2019-03-14 12:58:47 Ocena: 3


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Chocimska 15


Miejscowość: Bydgoszcz


Kod pocztowy: 85-078

FIRMY W OKOLICY:


Bydgoszcz

Pretty Clever

Toruń

Iluzjonista Mariusz Czajka

Bydgoszcz

ODEKA SIMP FF