www.podbalkonem.pl

MultiClean Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Mata antyzmęczeniowa

MultiClean Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Szukasz sposobu na polepszenie warunków pracy swoich pracowników? Mata antyzmęczeniowa to doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w pozycji stojącej. Praca na niej sprawia, iż pracownik  nie czuje narastającego zmęczenia. Mata ta została wykonana z gumy nitrylowej. Dzięki jej właściwościom jest ona odporna na temperaturę, jak również czynniki mechaniczne, a także ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów. Świetnie przylega do podłogi, co sprawia, iż nie przesuwa się po niej. Umieszczenie jej przed wejściem do danego pomieszczenia sprawia, iż zostaje ograniczone wprowadzanie do niego zanieczyszczeń typu piasek i błoto. 

Maty te posiadają właściwości amortyzacyjne, co sprawia, iż chronią kręgosłup, biodra i kolana osoby, która wykonuje swoją pracę, stojąc na niej. Maty antyzmęczeniowe poleca się osobom pracującym w sklepie, za barem, na taśmie produkcyjnej i nie tylko.

Data dodania: 2017-11-12

Informacje:


Telefon: +48 695 877 177


Strona: https://multiclean.pl/

NIP: 7811908547

Dodaj Własną Opine:


Nie mam pojęcia co to takiego taka mata antyzmęczeniowa, ale zaciekawiliście mnie na tyle, że muszę o tym poczytać w internetach.
Opublikowane przez: Błażej Adamski Data: 2018-03-23 14:47:00 Ocena: 4


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Adres:


Adres: Polska 114


Miejscowość: Poznań


Kod pocztowy: 60-401

FIRMY W OKOLICY:


Tarnowo Podgórne

Noti Sp. z o.o.

Komorniki

BHP-KOMPLEX

Poznań

Zdrowy Sen